Największy internetowy sklep foto-video w Polsce ? Cyfrowe.pl ? otwiera swoją placówkę stacjonarną w Poznaniu. Na pierwszych 100 klientów czekają upominki.

To czwarty stacjonarny sklep Cyfrowe.pl w Polsce – po Gdańsku, Warszawie i Będzinie. Sklep jest zlokalizowany w centrum Poznania – przy ul. Głogowskiej 38.

Cyfrowe.pl to największy asortyment foto-video w Polsce. W ofercie sklepu znajduje się 12.500 produktów. Część z tej oferty będzie dostępna w poznańskiej placówce, resztę będzie można zamówić przez Internet i bezpłatnie odebrać w sklepie.

?Oprócz bogatego asortymentu, sklep zawdzięcza swoją popularność również życzliwej obsłudze i fachowemu doradztwu ? mówi Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl sp. z o.o. Każdy kto nie jest pewien swojego wyboru może przyjść i poradzić się u naszych specjalistów?.

Na tle konkurencji sklep wyróżnia się również organizowanymi na terenie całego kraju bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi. Dwa takie spotkania odbędą się w połowie czerwca w Poznaniu. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie Cyfrowe.pl.

Z okazji otwarcia sklep przygotował specjalną promocję – pierwszych 100 klientów (liczą się również zamówienia złożone przez Internet z odbiorem w sklepie) otrzyma upominki – niespodzianki.

Sklep Cyfrowe.pl, Poznań, ul. Głogowska 38, tel. 61 639 32 90, e-mail: poznan@cyfrowe.pl, www.cyfrowe.pl.

* * * * *

Sklep Cyfrowe.pl powstał w 2002 roku w Gdańsku. Wg rankingów branżowych, jest największym internetowym sklepem foto-video w Polsce pod względem obrotów.

W 2009 roku został uznany za najlepszy sklep foto-video w prestiżowym rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost i portalu Money.pl. Natomiast w ub. roku otrzymał Laur Konsumenta 2010 jako najpopularniejszy sklep foto-video w Polsce.